• STRONA GŁÓWNA
  • KONTAKT
.
  • O FIRMIE
  • OFERTA
  • GALERIA
  • KONTAKT
BED Dariusz Bednarzewski; ul. Daszyńskiego 10/4; 50-309 Wrocław
Oferta

SPEDYCJA

W ramach świadczonych usług zajmujemy się doborem najprostszych  rozwiązań logistycznych w zakresie przewozów całopojazdowych w oparciu o dużą grupę podwykonawców współpracujących z nami na zasadzie wyłączności.

 

TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

Specjalizujemy się w transporcie pomiędzy Polską i Wielką Brytanią na zasadzie „just-in-time". Do dyspozycji klientów oddajemy samochody marki Volvo posiadające certyfikaty EURO 5 oraz szeroki asortyment naczep dostosowanych do każdego rodzaju ładunku. Samochody wyposażone są w system nawigacji satelitarnej GPS.

 

TRANSPORT KRAJOWY

Oferujemy usługi przewozu na terenie całej Polski. Preferujemy współpracę z firmami sieciowymi na zasadach stałych umów przewozowych. Gwarantujemy terminowość dostaw i punktualne podjęcie towarów. Umożliwiamy całodobowy kontakt z dysponentami transportu i kierowcami poprzez sieć GSM. Kierowcy posiadają uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

 

TRANSPORT CHŁODNICZY

Posiadamy specjalistyczne naczepy typu chłodnia do przewozu żywności w kontrolowanej temperaturze. Wszystkie naczepy wyposażone są w termografy celem udokumentowania przewozu w żądanej temperaturze. Naczepy jak również kierowcy posiadają certyfikaty i badania niezbędne do przewozu żywności.

 

TABOR

 

Standard
Mega Chłodnia

szer. 2,48 m

wys. 2,80 m

Kubatura całościowa 90 m³

Możliwości załadunkowe 33 europalet

Maksymalny ciężar ładunku 24 tony

szer. 2,48 m

wys. 3,00 m

Kubatura całościowa 100 m³

Możliwości załadunkowe 34 europalety

Maksymalny ciężar ładunku 25 ton

szer. 2,45 m

wys. 2,65 m

Kubatura całościowa 90 m³

Możliwości załadunkowe 33 europalety

Maksymalny ciężar ładunku 22 tony

 

 

 

zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.